Hotel Plaza

info@maxplaza.sk

V PRÍPADE ZÁUJMU O REZERVÁCIU IZBY SA NAJPRV INFORMUJTE O DOSTUPNOSTI POMOCOU NIEKTORÉHO Z KONTAKTNÝCH BODOV.

Ubytovanie

Nails

HOTEL V RÁMCI KOMPLEXU MAX PLAZA POSKYTUJE SVOJIM NÁVŠTEVNÍKOM ÚTULNÉ UBYTOVANIE V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY. NA DVOCH POSCHODIACH JE K DISPOZÍCII 10 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB, 2 JEDNOLÔŽKOVÉ IZBY A 4 SUITY. KAŽDÁ IZBA MÁ PREDSIEŇ SO SKRIŇOU A BOTNÍKOM A SAMOSTATNÚ KÚPEĽŇU SPOJENÚ SO ZÁCHODOM. V KÚPEĽNI NÁJDETE SPRCHOVÝ KÚT ALEBO VAŇU (SUITY), UMÝVADLÁ, SUŠIČ VLASOV A ZÁKLADNÉ HYGIENICKÉ POTREBY. NA KAŽDEJ IZBE JE POHODLNÁ VEĽKÁ POSTEĽ, SKRIŇA, PRACOVNÝ STÔL SO STOLIČKOU, CHLADNIČKA, LCD TELEVÍZOR A KANVICA. V IZBÁCH SA NACHÁDZA KLIMATIZÁCIA, KTORÁ JE NÁPOMOCNÁ POČAS DLHÝCH, TEPLÝCH, LETNÝCH VEČEROV. HOTEL JE SVOJOU POLOHOU VHODNÝ PRE BIZNIS NÁVŠTEVNÍKOV ROVNAKO AKO PRE TURISTOV, KTORÍ SA CHCÚ POKOCHAŤ KRÁSAMI TRNAVY A PRIĽAHLÝCH TURISTICKÝCH ATRAKCIÍ.

DSC_3214

NÁVŠTEVNÍKOM PONÚKAME GURMÁNSKE ZÁŽITKY V NAŠEJ ÁZIJSKEJ REŠTAURÁCII, KDE PROFESIONÁLNI KUCHÁRI PRIPRAVUJÚ ŠPECIALITY KÓREJSKEJ, JAPONSKEJ A SLOVENSKEJ KUCHYNE. PRIESTORY REŠTAURÁCIE, S KAPACITOU 200 ĽUDÍ, JE MOŽNÉ VYUŽIŤ NA SVADBY, RODINNÉ OSLAVY A INÉ SPOLOČENSKÉ AKCIE A PODUJATIA.

RAŇAJKY PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ SÚ ZABEZPEČENÉ FORMOU BUFETOV, OBEDY A VEČER PODĽA INDIVIDUÁLNEHO VÝBERU Z JEDÁLNEHO LÍSTKA.

DSC_3157

NA DVOCH POSCHODIACH PONÚKA HOTEL CELKOVO 10 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB, 2 JEDNÔLOŽKOVÉ IZBY A 4 SUITY. KAŽDÁ IZBA MÁ PREDSIEŇ SO SKRIŇOU A BOTNÍKOM A SAMOSTATNÚ KÚPEĽŇU SPOJENÚ SO ZÁCHODOM. V KÚPEĽNI NÁJDETE SPRCHOVÝ KÚT ALEBO VAŇU (SUITY), UMÝVADLÁ, SUŠIČ VLASOV A ZÁKLADNÉ HYGIENICKÉ POTREBY. NA KAŽDEJ IZBE JE POHODLNÁ VEĽKÁ POSTEĽ, SKRIŇA, PRACOVNÝ STÔL SO STOLIČKOU, CHLADNIČKA, LCD TELEVÍZOR A KANVICA. V IZBÁCH SA NACHÁDZA KLIMATIZÁCIA, KTORÁ JE NÁPOMOCNÁ POČAS DLHÝCH, TEPLÝCH, LETNÝCH VEČEROV.

Naše izby:

Ponuka ubytovania:

84€

Jednolôžková

Je vhodná pre cestujúcich, ktorý ocenia súkromie v moderne vybavenej izbe. Hosť má k dispozícii vybavenie poskytujúce plný komfort a spokojnosť.

126€

Dvojlôžková

Plne uspokojí klienta, ktorý ocení komfort a svetlý priestor v modernom, neokázalom štýle. 

150€

Suita

Je určená hlavne pre páry s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je priestranná, pohodlná izba, zariadená v modernom, neokázalom štýle.