Lacné taxi logo

Akcie

Akcie

SVADBY, OSLAVY A FIREMNÉ VEČIERKY

ROMANTICKÝ POBYT

PREKVAPTE SVOJU POLOVIČKU ROMANTICKÝM POBYTOM V NAŠOM HOTELY. PRIPRAVÍME VÁM ROMANTICKÚ VEČERU SO ŠAMPANSKÝM, ČAKAŤ VÁS BUDÚ RUŽE NA IZBE A MÔŽETE ABSOLVOVAŤ SPOLOČNÚ MASÁŽ. AK MÁTE NEJAKÉ ŠPECIÁLNE POŽIADAVKY, STAČÍ AK NÁS BUDETE VOPRED KONTAKTOVAŤ A POKÚSIME SA VÁM VYJSŤ V ÚSTRETY A SPLNIŤ ČO BUDE V NAŠÍCH SILÁCH A MOŽNOSTIACH.

SUSHI

V PRÍPADE, ŽE OBĽUBUJETE TOTO VYNIKAJÚCE A ZDRAVÉ JAPONSKÉ JEDLO, STE NA SPRÁVNOM MIESTE. NAŠI KUCHÁRI VÁM PRIPRAVIA VÝBORNÉ SUSHI MENU POSKLADANÉ Z RÔZNYCH DRUHOV AKO NIGIRI, MAKI, FUTOMAKI A INÉ. ROVNAKO TAK VÁM MÔŽEME SUSHI ZABEZPEČIŤ AJ NA VAŠU RODINNÚ OSLAVU ALEBO FIREMNÝ VEČIEROK.

SUSHI JE POTREBNÉ OBJEDNAŤ 2 DNI DOPREDU TELEFONICKY.

PRIPRAVÍME PRE VÁS KOMPLETNÉ OBEDOVÉ ALEBO VEČERNÉ MENU, VRÁTANE ALKOHOLICKÝCH A NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJOV. PO INDIVIDUÁLNEJ DOHODE SPLNÍME VŠETKY VAŠE ŠPECIFICKÉ POŽIADAVKY.

Akcie, akcie, akcie…

DSC_3326

V HOTELI JE MOŽNÉ USPORIADAŤ SVADBY, ĽUBOVOLNÉ RODINNÉ (NARODENINY, VÝROČIA, MATURITY) A SPOLOČENSKÉ OSLAVY ALEBO FIREMNÉ VEČIERKY (AJ FORMOU RAUTU). PRE TIETO ÚČELY JE K DISPOZÍCII REŠTAURÁCIA S KAPACITOU PRIBLIŽNE 200 ĽUDÍ S DVOMA BARMI A TELEVÍZIOU, ALEBO DVA MENŠIA UZAVIERATEĽNÉ SALÓNIKY NA SÚKROMNÉ POSEDNIA ALEBO PÁRTY.

MESTO TRNAVA, V KTOROM SA HOTEL NACHÁDZA, PONÚKA BOHATÉ KULTÚRNE VYŽITIE. V MESTE SA NACHÁDZA MNOŽSTVO ARCHITEKTONICKÝCH A KULTÚRNYCH PAMIATOK. HISTORICKÉ CENTRUM JE ZÁROVEŇ PAMIATKOVOU REZERVÁCIOU A JE VYMEDZENÉ MESTSKÝM OPEVNENÍM. NÁVŠTEVNÍCI SI MÔŽU PREZRIEŤ MESTSKÚ VEŽU, RADNICU A PREDOVŠETKÝM TRNAVSKÉ KOSTOLY, VĎAKA KTORÝM DOSTALA TRNAVA PRÍVLASTOK MALÝ RÍM.

DSC_3373

Galéria:

salaty-foto

Spokojní zákazníci

  • Krásne prostredie a úžasný ľudia ochota a ľudskosť čo sa mi veľmi páči ďakujeme všetkým

    Lubica H.
  • maximalne profesionalny a ustretovy pristup zamestnancov, vyborne jedlo, osobne odporucam vyskusat aj korejsku kuchynu

    Jak O.
  • Všetko tip top 

    Sandra L.
speciality-foto