Lacné taxi logo

Pre Firmy

Pre firmy
MAX PLAZA

Firemné akcie, temabuilding a oslavy

Hľadáte vhodné miesto pre Vašu firemnú akciu, teambuilding, obchodné jednanie, školenie či konferenciu? Ste na správnom mieste!

MAX Plaza ponúka nielen komfortné ubytovanie, širokú ponuku špičkových jedál ale aj ideálne priestory pre Vašu akciu.

Okrem ubytovania Vám radi poskytneme plátno, flipchart, premietačku, ozvučenie a kvalitné wifi pripojenie! Počas Vašej akcie Vám radi zabezpečíme občerstvenie, čerstvú kávu, čaje, minerálku, nealko, chlebíčky, pagáče, buchty, korbáčiky či koláčik ku káve… Rovnako Vám pripravíme chutný obed podľa Vaších predstáv. Vašu firemnú akciu pripravíme podľa požiadaviek a predstáv.

denver_corporate_catering_box_lunches corporate-lunch Healthy organic gluten-free delicious green snacks salads on catering table during corporate event party Corporate-Catering

Prečo my? 

Ponúkame profesionálny a individuálny prístup.

Všetky priestory sú presvetlené prirodzeným denným svetlom s vlastnou Wi-Fi sieťou. Konferenčná sála je plne klimatizovaná. Samozrejmosťou je technické zabezpečenie, doplnkový sortiment a občerstvenie.

Zasadací poriadok a variabilitu sedenia plne prispôsobíme Vašim predstavám. Radi Vám tiež pomôžeme s organizáciou sprievodného programu pre účastníkov Vašich pracovných stretnutí.
Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vypracujeme bezkonkurenčnú cenovú ponuku šitú na mieru.

Možnosti občerstvenia a stravovania

Chceli by ste raňajky, obed, večeru, pohodlné občerstvenie počas coffee break?

Alebo uprednostňujete švédský stôl (studené a teplé jedlá, pečená prasa)?

Vďaka našej kulinárskej kuchyni a profesionálnemu tímu zabezpečujeme catering na vysokej úrovni.

Ubytovanie

Na dvoch poschodiach ponúka Hotel celkovo 10 Dvojlôžkových izieb, 2 Jednolôžkové izby, 1 Apartmán s dvoma spálňami a 4 Suity.

 

DSC_1133x

Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie Vášho firemného stretnutia a máte záujem o bezproblémový, flexibilný, profesionálny prístup, pobyt v Hoteli MAX Plaza Trnava bude udalosťou, na ktorú Vy ani Vaši hostia len tak nezabudnete.