Lacné taxi logo

Svadby

Svadby
MAX PLAZA

PRIPRAVÍME VÁM NAJKRAJŠÍ DEŇ VÁŠHO ŽIVOTA

Celý kolektív hotela MAX PLAZA Trnava Vám rád so všetkým pomôže a zariadi do posledného detailu, aby Vaša spoločná cesta mohla začať presne podľa Vašich predstáv. Zabezpečíme Vám krásnu svadobnú hostinu a ďalšie služby na najvyššej profesionálnej úrovni. Spomienky na tento svadobný deň si uchováte nie len Vy , ale aj Vaši najbližší …

Vyžiadajte si cenovú ponuku a podmienky alebo si dohodnite stretnutie pri šálke dobrej kávy s našou manažérkou – info@maxplaza.sk

Jednotlivé alternatívy slávnostného svadobného menu, zostaveného tímom hotela MAX PLAZA Trnava, po konzultácii prispôsobíme Vašim požiadavkám..

Využite aj ďalšie výhody svadobného balíčka, ku ktorým patrí ubytovanie v svadobnom apartmáne s raňajkami  pre novomanželov zdarma, ale aj zvýhodnená cena ubytovania pre svadobných hostí.  

MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJETE NIELEN VY, ALE AJ VAŠI HOSTIA
Svadba v MAX Plaza

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám alebo zavolajte.

Dokonalý deň

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom dni. Sme tu pre Vás, aby sme Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Napíšte nám alebo zavolajte. Láska prechádza cez žalúdok a to platí v deň svadby dvojnásobne. Vyberte si z našich svadobných balíčkov. Ak túžite po niečom špeciálnom, šéfkuchár Vám rád zostaví menu presne podľa Vašich požiadaviek tak, aby ste si Vy a Vaši hostia tento vzácny deň doslova vychutnali.

Svadobné menu

Láska prechádza cez žalúdok a to platí v deň svadby dvojnásobne. Vyberte si z našich svadobných balíčkov. Ak túžite po niečom špeciálnom, šéfkuchár Vám rád zostaví menu presne podľa Vašich požiadaviek tak, aby ste si Vy a Vaši hostia tento vzácny deň doslova vychutnali. Urobíme pre Vás všetko aby ste sa vy mohli naplno venovať Vašim hostiam a Vašej láske. Je pre nás prioritou aby ste sa počas kúzelných dní stretli len s príjemnými zážitkami.

Dokonalá harmónia

Urobíme pre Vás všetko aby ste sa vy mohli naplno venovať Vašim hostiam a Vašej láske. Je pre nás prioritou aby ste sa počas kúzelných dní stretli len s príjemnými zážitkami.

Svadobná torta

Postaráme sa nielen o chuťovo výbornú svadobnú tortu, ktorá bude dokonale ladiť so svadobnou výzdobou ale i moderné koláčiky, ktoré budú súčasťou stále viac obľúbených “sladkých kútikov”.

wedding-3601955_1920

Ubytovanie hostí

Romantické a elegantné izby sú k dispozícii neveste aj ženíchovi na svadobné prípravy a svadobnú noc. Ubytovanie ostatných hostí zabezpečíme v overených a komfortných ubytovacích zariadeniach v našej blízkosti.

decoration-2697943_1920

Zážitková gastronómia 

Záleží nám na tom, aby ste u nás strávené výnimočné chvíle vnímali všetkými zmyslami. Osobitnú pozornosť venujeme našej kuchyni, kde sa náš šéfkuchár spolu so svojím tímom postará o dokonalú harmóniu chuti farieb a vôní na Vašom tanieri.

shutterstock_108088619

Blíži sa pre Vás dôležitá akcia, rodinná oslava alebo plánujete pre svojich zamestnancov pripraviť netradičný večierok? Odlíšte sa a buďte originálni, nech zážitok zo stretnutia s príjemnými ľuďmi, umocní aj atmosféra priestoru a občerstvenia! Využite náš profesionálny catering, prídeme za Vami kdekoľvek…