Hotel MAXPLAZA

recepcia@maxplaza.sk

+421 948 709 710Ubytovanie

Nails

Hotel v rámci komplexu MAXPLAZA poskytuje svojim návštevníkom útulné ubytovanie v historickom centre Trnavy. Na dvoch poschodiach je k dispozícii 10 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby, 4 suity a 1 apartmán s dvoma spálňami, kuchynkou a teraskou. Každá izba má predsieň so skriňou a botníkom a samostatnú kúpeľňu spojenú so záchodom. V kúpeľni nájdete sprchový kút alebo vaňu (suity), umývadlá, sušič vlasov a základné hygienické potreby. Na každej izbe je pohodlná veľká posteľ, skriňa, pracovný stôl so stoličkou, chladnička, LCD televízor a kanvica. V izbách sa nachádza klimatizácia, ktorá je nápomocná počas dlhých, teplých, letných večerov. Hotel je svojou polohou vhodný pre biznis návštevníkov rovnako ako pre turistov, ktorí sa chcú pokochať krásami Trnavy a priľahlých turistických atrakcií.

20200723_b_038

Návštevníkom ponúkame gurmánske zážitky v našej ázijskej reštaurácii, kde profesionálni kuchári pripravujú špeciality viacerých krajín ázijských kuchýň.

 

20200723_b_028

Každá izba má predsieň so skriňou a botníkom a samostatnú kúpeľňu spojenú so záchodom. V kúpeľni nájdete sprchový kút alebo vaňu (suity), umývadlá, sušič vlasov a základné hygienické potreby. Na každej izbe je pohodlná veľká posteľ, skriňa, pracovný stôl so stoličkou, chladnička, LCD televízor a kanvica.

Naše izby:

Ponuka ubytovania:

 

Jednolôžková

Je vhodná pre cestujúcich, ktorí ocenia súkromie v moderne vybavenej izbe. Hosť má k dispozícii vybavenie poskytujúce plný komfort a spokojnosť.

 

Dvojlôžková

Plne uspokojí klienta, ktorý ocení komfort a svetlý priestor v modernom, neokázalom štýle. 

 

Suita

Je určená hlavne pre páry s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je priestranná, pohodlná izba, zariadená v modernom, neokázalom štýle. 

Ceny sú platné od 1.1.2020