Ubytovanie

Nails

HOTEL V RÁMCI KOMPLEXU MAXPLAZA POSKYTUJE SVOJIM NÁVŠTEVNÍKOM ÚTULNÉ UBYTOVANIE V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY. NA DVOCH POSCHODIACH JE K DISPOZÍCII 10 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB, 2 JEDNOLÔŽKOVÉ IZBY, 4 SUITY A 1 APARTMÁN S DVOMA SPÁLŇAMI, KUCHYNKOU A TERASKOU. KAŽDÁ IZBA MÁ PREDSIEŇ SO SKRIŇOU A BOTNÍKOM A SAMOSTATNÚ KÚPEĽŇU SPOJENÚ SO ZÁCHODOM. V KÚPEĽNI NÁJDETE SPRCHOVÝ KÚT ALEBO VAŇU (SUITY), UMÝVADLÁ, SUŠIČ VLASOV A ZÁKLADNÉ HYGIENICKÉ POTREBY. NA KAŽDEJ IZBE JE POHODLNÁ VEĽKÁ POSTEĽ, SKRIŇA, PRACOVNÝ STÔL SO STOLIČKOU, CHLADNIČKA, LCD TELEVÍZOR A KANVICA. V IZBÁCH SA NACHÁDZA KLIMATIZÁCIA, KTORÁ JE NÁPOMOCNÁ POČAS DLHÝCH, TEPLÝCH, LETNÝCH VEČEROV. HOTEL JE SVOJOU POLOHOU VHODNÝ PRE BIZNIS NÁVŠTEVNÍKOV ROVNAKO AKO PRE TURISTOV, KTORÍ SA CHCÚ POKOCHAŤ KRÁSAMI TRNAVY A PRIĽAHLÝCH TURISTICKÝCH ATRAKCIÍ.

20200723_b_038

NÁVŠTEVNÍKOM PONÚKAME GURMÁNSKE ZÁŽITKY V NAŠEJ ÁZIJSKEJ REŠTAURÁCII, KDE PROFESIONÁLNI KUCHÁRI PRIPRAVUJÚ ŠPECIALITY KÓREJSKEJ, JAPONSKEJ A VIETNAMSKEJ KUCHYNE.

 

20200723_b_028

NA DVOCH POSCHODIACH PONÚKA HOTEL CELKOVO 10 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB, 2 JEDNOLOŽKOVÉ IZBY, 4 SUITY A 1 APARTMÁN S DVOMA SPÁLŇAMI, KUCHYNKOU A TERASKOU. KAŽDÁ IZBA MÁ PREDSIEŇ SO SKRIŇOU A BOTNÍKOM A SAMOSTATNÚ KÚPEĽŇU SPOJENÚ SO ZÁCHODOM. V KÚPEĽNI NÁJDETE SPRCHOVÝ KÚT ALEBO VAŇU (SUITY), UMÝVADLÁ, SUŠIČ VLASOV A ZÁKLADNÉ HYGIENICKÉ POTREBY. NA KAŽDEJ IZBE JE POHODLNÁ VEĽKÁ POSTEĽ, SKRIŇA, PRACOVNÝ STÔL SO STOLIČKOU, CHLADNIČKA, LCD TELEVÍZOR A KANVICA. V IZBÁCH SA NACHÁDZA KLIMATIZÁCIA, KTORÁ JE NÁPOMOCNÁ POČAS DLHÝCH, TEPLÝCH, LETNÝCH VEČEROV.

Naše izby:

Ponuka ubytovania:

 

Jednolôžková

Je vhodná pre cestujúcich, ktorý ocenia súkromie v moderne vybavenej izbe. Hosť má k dispozícii vybavenie poskytujúce plný komfort a spokojnosť.

 

Dvojlôžková

Plne uspokojí klienta, ktorý ocení komfort a svetlý priestor v modernom, neokázalom štýle. 

 

Suita

Je určená hlavne pre páry s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je priestranná, pohodlná izba, zariadená v modernom, neokázalom štýle. 

Ceny sú platné od 1.1.2020