Recepcia

TRNAVA

Sofia

Sofia

Sofia je študentkou masmediálnej komunikácie v Trnave. Rada sa učí, číta knihy, ale zo všetkého najlepšie sa cíti na javisku v divadle. Pristanú jej však aj svetlá hotela MAXPLAZA, kde Vás vrelo privíta na recepcii. Jej motto je: “Kde je vôľa, tam je cesta.”
Dajana

Dajana

Dajana je u nás nováčik. Aktuálne je externou študentkou ekonómie, oblasť financií a účtovníctva. Rada sa učí nové veci a miluje všetky výzvy vo svojom živote. Zdokonaľuje sa v jazykoch a spoznáva nové kultúry. Dajanu nadovšetko baví práca a komunikácia s ľudmi, posnaží sa, aby ste si naše služby užili na 100 % a vracali ste sa k nám vždy s úsmevom.
Radka

Radka

Radka študuje na Trnavskej univerzite odbor laboratórne vyšetrovacie metódy. Vo svojom voľnom čase si rada občas zahrá na klavír. Má rada cestovanie, čítanie zaujímavých kníh, šport a tiež rada navarí dobrý obed, alebo upečie výborný koláč. Okrem toho Vás s úsmevom privíta na recepcii a rozdá dobrú náladu, aby ste si svoju masáž či pobyt v našom hotely užili na 120 %.
Liza

Liza

Liza, študentka masmediálnej komunikácie. Jej veľkou vášňou je fotografovanie a práca s ľuďmi. Je vášnivá autorka, ktorá vo voľnom čase píše články a má rada čítanie kníh zo psychológie. Liza je veľmi aktívna a voľného času má menej, no rada si ho vyhradí na spoznávanie nových vecí a rozvíjanie svojich záujmov. Teší sa na vašu návštevu a možnosť Vás privítať osobne!
 
Michaela

Michaela

Vyštudovala detskú psychológiu a špeciálnu pedagogiku. Miluje cestovanie, spoznávanie nových kultúr, vzdelávanie sa, nové výzvy, históriu, knihy, fotografovanie, vynikajúce jedlo a pozitívnych ľudí. Sama rozdáva radosť a úsmev naokolo. Jej heslom je: "Rob, čo miluješ a miluj, čo robíš." Miška sa zaručene postará, aby ste si vašu zaslúženú masáž alebo pobyt v hotely užili, prišli na iné myšlienky a vrátili sa do svojho denného života vysmiati a s nadhľadom.

Recepcia

ŽILINA

Tatiana

Tatiana

Práca v MAXPLAZE mi dala novú skúsenosť do života. Pracujem tu na recepcii a práca ma veľmi napĺňa. Vo svojom voľnom čase rada cestujem, chodím na túry, bicyklujem, čítam knihy a chodím s kamarátkami na kávy. Mám mačku, úžasného priateľa a skvelú rodinu, s ktorou trávim zvyšok voľného času, keď nepracujem.
 
Andrea

Andrea

V MAXPLAZE sa vždy snažím o to, aby bola naša masáž pre Vás čo najkrajším zážitkom. Akonáhle však zamknem za sebou dvere, zahadzujem blúzku a mením ju za oblečenie do fitka, kde trávim väčšinu svojho voľného času. Okrem toho sa snažím čo najviac času tráviť s rodinou a mojim priateľom, ktorí sú pre mňa v živote najdôležitejší. Samozrejme, nezabúdam sa venovať ani svojmu štúdiu na vysokej škole, aj keď vždy sa dám radšej nahovoriť na poriadne nákupy.