Oddych po práci?
Jedine u nás!

Doprajte si po ťažkom dni oddych a jedinečný relax v podobe masáže v našom komplexe MAXPLAZA Trnava.

Alebo si doprajte tú najprirodzenejšiu kozmetiku a „nachytajte bronz“ v našom soláriu s vibračnou plošinou, ktoré zaistí regeneráciu a posilnenie svalstva.

Príďte si k nám oddýchnuť po náročnom dni a my sa o vás s láskou postaráme.

MASÁŽE

Masáž od nás bude zážitkom, ktorý si užijete všetkými zmyslami a na najvyššej úrovni.

Masáže zabezpečujú profesionálne masérky z Thajska, dostupné sú pre ubytovaných hostí, ako aj pre širokú verejnosť. Podľa požiadaviek klientov ponúkame aj masáže pre dvojice.

Príďte načerpať silu do ďalších dní a doprajte si chvíľku luxusu, ktorý si zaslúžite.

TERAZ V AKCII:

Permanentka P5
– 5 masáží iba za 160 €, ušetríte 15 €

Permanentka P10
– 9 masáží a 10-ta masáž zdarma

 

Zobraziť permanentky →

Dostanete kartičku na zbieranie nálepiek:

  • P5: 5 masáží iba za 160 €
  • P10: pri nazbieraní 9 nálepiek máte 10-tu masáž ZDARMA

Permanentky sú neprenosné, viažu sa na jednu osobu. Platí sa 5 alebo 9 masáží v rovnakej dĺžke (60 / 90 / 120 min.) 

TIP: RELAXAČNÁ ANTIMIGRENÓZNA MASÁŽ HLAVY

 

V dnešnom svete trpí veľa ľudí bolesťami hlavy, dokonca migrénami. Antimigrenózna masáž uvoľňuje krčnú chrbticu, migrenózne či zvyčajné bolesti hlavy – zatláčaním akupresúrnych bodov na tvári. Pôsobí veľmi relaxačne a príjemne.

Cenník masáží nájdete tu. Masáže máme otvorené denne od 10:00 – 21:00 hod.
Objednajte sa na tel. čísle +421 948 709 710 alebo si zakúpte masáž tu.

SOLÁRIUM

 

V našom soláriu načerpáte potrebný vitamín D, zrelaxujete a dobijete sa dobrou náladou.

Okrem iného, vďaka vibračnej plošine spálite nepotrebné kalórie, čo oceníte nielen počas leta.

Vibračná plošina v soláriu odstraňuje prebytočný tuk a formuje postavu, zlepšuje stav celulitídy, spevňuje a vyhladzuje pokožku, urýchľuje metabolizmus.

Zistiť viac →

Solárium cenník
Solárium cenník

O NAŠOM SOLÁRIU:

Vertikálne solárium obsahuje 58 kusov XL dlhých špeciálnych kolatanových trubíc. Je osadené vibračnooscilačnou plošinou, ktorá počas opaľovania regeneruje a posilňuje svaly. Solárium má elipsovitý tvar, špeciálne navrhnutý na základe dlhoročných skúseností s rovnomerným opaľovaním vrátane nôh. Obsahuje 4 držiaky, 2 bočné a 2 vrchné pre pohodlné polohovanie. Má dynamické osvetlenie, ktoré mení farby na základe vášho nastavenia a vkusu.

Samozrejmosťou sú zabudované reproduktory a centrálne odsávanie s automatickou reguláciou výkonu. Obsahuje dotykové ovládanie Štart/Stop Ventilácia, digitálny display zobrazujúci čas opaľovania a ovládací panel vibračnej plošiny s displejom. Solárium je osadené vnútornými akrylátovými krytmi s veľmi jednoduchou demontážou pri údržbe a čistení. Solárium je možné ovládať recepčným ovládačom, žetónovým automatom, prípadne počítačovým systémom.

 

AKO TO FUNGUJE:

Vibračná metóda využíva reflex ako prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy za účelom zvýšenia stimulácie svalových vlákien. Pracuje na báze prirodzených telesných reflexov, ktoré sú vyvolané vibráciami.

Tréning na vibračnej plošine je bezpečný, jednoduchý a veľmi efektívny, kde za 10 minút dosiahnete rovnaké výsledky ako pri bežnom cvičení, ktoré trvá hodinu.

Lekárske štúdie preukázali, že uvedeným cvičením je možné pozastaviť rozvoj osteoporózy a urýchliť obnovu poškodených šliach a väzov. Účinne bojuje proti celulitíde a súčasne zlepšuje koordináciu pohybov.

Zistiť viac →

KOLAGÉNOVÁ TERAPIA:

Tajomstvo svižného vzhľadu je ukryté v dokonalom vytvorení kolagénu. Najlepšie takého, ktorý si vytvorí vaše telo samo. Pre tieto účely bola vedcami z NASA vyvinutá nová metóda využívajúca technológiu svetelného žiarenia 633 nm.

Princíp spočíva v tom, že špeciálne žiariče stimulujú organizmus k tvorbe vlastného kolagénu. To umožňuje mnohonásobne zlepšiť jeho účinnosť aj v hlbokých vrstvách pokožky. Opaľovanie nebolo nikdy zdravšie!

Zistiť viac →

Solárium máme otvorené denne od 07:00 – 21:00 hod.
Objednajte sa na tel. čísle +421 948 709 710 alebo si rezervujte termín tu.